Jdi na obsah Jdi na menu
 


My a svět

Příspěvky

Nové vnímání

28. 2. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Nové vnímání přesahuje pohled toho, co jsme viděli dříve v úrovní 3D. Zatímco za cílem v dualitě nás vedlo naše vytvořené falešné EGO, to co následujeme v jednotě je naše skutečné POSLÁNÍ. Je v tom tedy značný rozdíl. Role, které jsme se naučili hrát, pomalu umírají s tím, jak člověk postupuje sám v sobě ve svém uvědomění. Role je taková líbivá forma, kterou vytvořila dualita. To je, když si člověk nasadí např. masku lásky a stává se v očích druhých tím „hodným“, ale pravé záměry zde ještě nedokážeme rozeznat. Nemá to ale nic společného s PŘIROZENOSTÍ, kdy se chováme podle svého vnitřního nastavení a každý se projevuje JEDINEČNĚ. Tzn., že nemáme potřebu cokoliv skrývat a nebo si na něco hrát. Duchovno tak, jak je prezentováno v dualitě nemá nic společného s vědomím jednoty. Jedná se většinou o tu líbivou formu podání. A ten, kdo ve svých rolích a přetváření se stále zůstává, je pro okolí čím dál více čitelnější.

 

Únik před prázdnem

6. 2. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Otázkou je, proč lidi mají puzení a tlak pořád něco konat, neustále zaměstnávat mysl? Inu, co je prázdno? Závisí na pohledu, jak se na něj dívám. Může znamenat pokoru, důvěru, spočinutí, odevzdání se. Ale také odpočinek v zájmu sebelásky. Člověk se bojí, že dojde na konec cesty a cesta již nikam nepokračuje. Člověk má strach, že se stane nejlepším a neporazitelným, ale tím ztratí smysl toho, proč předchozí cestou šel, najednou nevidí a nedovede vnímat, co mu tato cesta a její cíl přinesly.

 

Transformační příznaky….

6. 2. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Vzestup planety Země mílovými kroky pokračuje, až někdy můžeme mít pocit že síla proudících energií je k “neunesení”. Podle toho se taky cítíváme. A je pravda, že všechny zdravotní potíže nemusí vždy souviset s transformací, ale na druhé straně – leccos může být probuzeno právě těmito energetickými změnami…. Organismus se dokáže přizpůsobovat někdy poměrně snadno, jindy to trvá déle. Je třeba vytvářet svému tělu a psychice podmínky pro vstřebání energetických změn, poslouchat své tělo a nehnat se v denních stereotypech za každou cenu. Udržovat své tempo, ne tempo jiných.

 

Proč zralé duše nenacházejí pochopení u rodiny a přátel

2. 2. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Tím, jak toužíme růst, zrát a překonávat vlastní a společenské normy, můžeme vyvolávat odpor u lidí kolem nás. Jakýkoliv druh změny se jeví jako hrozba ve velmi křehké rovnováze života, jež byla vytvořena, aby udržela naši náměsíčnost po celé dny.

 

...Ticho, pozornost a transformace...chci uvěřit

24. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Tenhle článek chci sepsat na základě vlastních zážitků a poznávání. Pořád se píše nebo hovoří o transformaci a jejím průběhu, leč pro každého to může znamenat něco jinačího, jedná se však stále o obměnu téhož samého, a trošku bych to po té době plynutí zevšednila, do názvu místo příznaků transformace nacházím „příznaky přítomného žití“.

 

Sluneční erupce a duchovní vzestup

17. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Sluneční erupce mají duchovní význam. Zvyšují frekvenci Země, která s celým vesmírem.

Jedna z největších slunečních erupcí v historii se odehrála 27. ledna 2012. Oznámila začátek vstupu do plného vědomí pro lidi, kteří si vybrali cestu vzestupu. Jde o největší událost v historii, která aktivuje frekvenci Země i lidstva. Tato frekvence upozorňuje, že se lidstvo začíná vracet do probuzeného stavu. Spali jsme od pádu Atlantidy. Nastal čas, na který jsme čekali! Buďte vděční, že žijete na této planetě

 

Prohlédnutí vlastních lží a omezení

14. 12. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

~Kryon~
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 15.10.2017

“Zdravím vás, moji milí, jsem Kryon z magnetické služby a svou energií opět přicházím mezi vás. Zažíváte období, které se nese ve znamení Nové doby. Pravda vychází na povrch a sami sobě již nemůžete tak snadno lhát. Tíha dnů je jen odrazem toho, zda ve svém nitru žiješ svou pravdu. A nezapomínej – pravd existuje mnoho. Pro každého jeho vlastní, jiná. Pro každého však jen jedna jediná. Když je tvůj úmysl čistý, pak zůstává pravda naplněna a ty v radosti kráčíš do dalších dnů. Tvé nitro září štěstím a ty zažíváš sběr toho, co jsi zasel. Tvá vlastní pravda je sklízena. A tak přijmi výzvu těchto, ale nejen těchto dní.

 

Přijměte své mistrovství

7. 8. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Co s myšlenkami? To je jedno z duchovních dilemat, které člověk, který se vydá na duchovní cestu, v sobě musí dříve nebo později řešit.

Jsou tu duchovní proudy, které učí záměrovat, tvořit si vlastní realitu, pozitivně myslet, a vedle nich klidně existují jiné, které říkají: hlava do duchovna nepatří, žijte srdcem, nic nechtějte, žijte tady a teď a přijímejte to, co přichází. Některé konzervativní proudy dokonce popírají i srdce a vedou k absolutnímu odevzdání se do boží vůle, neboť i pocity mohou být vnímány jako cesta na zcestí.
 

Vaše podvědomí ví VŠECHNO

25. 7. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

«Ve vašem podvědomí je ukryta síla schopná převrátit svět vzhůru nohama» William James

Každý člověk chce být úspěšný, zdravý a bohatý. Ale jak toho dosáhnout? Zdálo by se, že je to velmi jednoduché. Stačí vytyčit si cíl, připravit plán a vyrazit danou cestou.

Vybaveni touto myšlenkou se vydáme na cestu životem a počítáme s tím, že dokážeme dosáhnout úspěchu i štěstí. Hlavní nástroj, který k tomu používáme, jsme my sami.

 

Odemknutí DNA

5. 6. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

DNA obsahuje kódování pro genetický materiál a jeho šroubovice jsou vytvořeny světlem kódovanými vlákny – malými jemnými nitkami, které nesou informaci stejným způsobem jako optická vlákna. Pilíř světla, který používáte ke své aktivaci a přivedení informací do vašeho těla je také složen ze světlem kódovaných vláken. Tato světlem kódovaná světelná vlákna obsahují obrovské množství dat a informací a vaše tělo je jimi vytvořeno. Když jsou spletena dohromady, jsou v jistém souladu a vzájemně spolupracují a uvolňují informace, které dávají smysl minulosti, kterou obsahují.