Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pleja Světlo Krystal: Země prahne po našem Světle

27. 7. 2018

SDĚLENÍ K ENERGIÍM - Transformace

Přátelé drazí,

Je mnoho věcí co se teď dějí a budou dít. Je už nemožné, nemyslitelné dívat se na to, co lidé v nízké vibraci utvářejí a co za energie do hmoty ukotvují. Proto nás vesmír směruje k novým začátkům. Ale aby k nám mohla přijít změna, bylo potřebné si ve svém životě udělat pořádek. Vše co v nás zůstávalo hluboko pod povrchem, se silně čistilo a vyplouvalo ven. A přiznejme si, že to kolikrát bylo i dost bolestné. Nejvíce jsme to pocítili v emocích, to byly doslova," hromy blesky".

Kdyby všechnu tu nečistotu Světlo nevytahovalo napovrch nevpustilo by nás to do prostoru kde je Světlo.Takže mnoho z nás pocítilo velkou změnu, naskočilo na novou cestu duchovního rozvoje a společně s ostatními na stejné frekvenční vlně chce tuto cestu úspěšně dokončit.

Toto naše propojení se spřízněnými Dušemi se nejprve odehrálo a bylo dohodnuté, v nehmotné úrovni, v astrálním světě když naše tělo ještě spí. Jak už jsem tady psala, také u mě proběhly velké změny a věděla jsem co mě tady ve hmotě v nejbližších dnech, měsících čeká a není možné se tomu vyhnout. Naskočila jsem do nové reality a vše se uskutečňuje podle dohodnutých plánů z ostatními Dušemi.

Mnoho světelných pracovníků ve spolupráci s ostatními pracovníky Světla, začíná víc využívat svůj jedinečný potenciál (u mnohých mohlo dojít k další aktivaci světelných kódů) a pracují na tom, aby se lidé propojovali srdcem a utvořili světelný řetězec kolem planety Země, objali jí svou láskou. Ty krásné, láskyplné vesmírné energie jsou všude kolem nás a můžeme je ve svém srdci cítit. Stačí jen otevřít své srdce a propojit se s ostatními otevřenými srdci. Ano dost práce nás ještě čeká a je tedy mnoho potřebné využít příležitost, která se nám nabízí. Je k tomu právě ten nejvhodnější čas - rok, aby se naše společnost dál duchovně posouvala.

Pleja 2014 na Cestách k soběJe také potřebné pít dostatek čisté vody, nejíst maso, ale plody země a čistit si energie v přírodě, objímat stromy, dodávají mnoho vesmírné energie, protože stromy jsou anténami pro příjem vysoké energie. Prostě mít láskyplný kontakt s přírodou. Pokud možno vyhýbat se negativním lidem a vyhledávat spíše ty přátele, kteří jsou vibračně výše, tedy jsou pozitivní a v lásce
Pracuje se na tom, aby se běh událostí na Zemi už konečně pohnul dopředu a ne zpátky.

Máme velké zpoždění. Síly Světla nás podporují jak jen mohou, ve spolupráci se členy Galaktické Federace na Zemi. Je potřebné aby se zapojil co největší počet pracovníků Světla a začlenili se do spolupráce mezi sebou.

Ne na malé, roztříštěné skupinky ale do velkých komunit, ve společenství přátel na stejné frekvenční vlně - Lásky a Světla, a kteří se budou převážně sdružovat a pracovat v místech s vyššími vibracemi, v místech kde se nachází příroda.

Země prahne po našem Světle. Jen s Láskou v srdci naše Světlo sílí.

Země potřebuje silné a odvážné Duše. Jen silou Lásky a s velkou odvahou můžeme ostatním Duším ukazovat správný směr a nesešly z cesty ke Světlu.

V současnosti je stav energií takový, že v úrovni hmoty mnozí začali ztrácet správný směr. Svou pozornost, své energie víc směrují k tomu negativnímu, falešnému než k tomu pozitivnímu, skutečnému. Chceme-li učinit pozitivní změny, dál není možné se nechávat ovlivňovat starým nefunkčním systémem, masmédii, zábavným průmyslem, politiky a ne-mocnou společností. Ano, stále jsme v situaci, kde energetický stav našeho kolektivního myšlení není v rovnováze a tak ani nemůžeme tvořit reality 5D.

Mnohým se má slova nemusí líbit, ale zaznamenala jsem, že jsou zde lidé, kteří o sobě říkají že jsou duchovní, že mají schopnosti léčit druhé, že mají mimosmyslové vnímání, různá zasvěcení, aktivované "třetí oko", komunikují se světelnými bytostmi, Mistry, Anděly, Archanděly... jenže po zkušenosti s těmito tzv. "duchovními" lidmi jsem nepocítila, že by měli dobrou energii. Prostě srdcem jsem nenacítila tu správnou vibraci - Lásky. Proto se kolektivně ocitáme tam, kde zrovna jsme, protože se mnozí stále řídí tím co si myslí jejich hlava (hmota) než co cítí naše srdce, naše duchovní část. Odpovědi nalezneme ve své Duši a cítění ve svém srdci.
Duchovní lidé si v sobě nesou silné Světlo, silnou Lásku ke všem bytostem, ke všemu živému.

Drazí, děkuji vám všem za milou spolupráci Lásce a ve Světle, děkuji všem pozemským Andělům za jejich záslužnou práci pro Světlo (a kolikrát to není vůbec lehké) a také děkuji všem Andělům Světla za jejich podporu a Lásku. Jde nám teď doslova o všechno a nepromarněme tu nabízenou šanci.

Přišli jsme tady pro svůj osobní (duchovní) rozvoj a pomoci planetě Zemi. Když se budou lidi zajímat o svůj osobní rozvoj, budou mít dostatek síly, energie pro vnášení Světla na Zemi.

Láska a Světlo v nás. A tak se i staň.
Miluji vás všechny.
S láskyplným objetím, PLEJA
Tady a Teď
Zdroj článku: Pleja Světlo Krystal
Sdělení k energiím - Transformace

Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář