Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samael: Strachy v současné Ezoterice

23. 8. 2019

Zdravím všechny!

Dlouho jsem nepsala, ale dneska jsem se rozhodla, že občas je taky třeba promluvit o některých méně krásných tématech, se kterými se setkáváme.

Témata jako 5G, chemtrails nebo obecně konspirační teorie vzbuzují v lidech obvykle velmi silné negativní reakce strachu a nevole. Ovšem málo kdo chápe, že právě to je příčinou jeho neustálé existence v nižších vibracích i přes to, že se ten člověk snaží a duchovně na sobě pracuje.

Kdysi mi andělé řekli, že důležité není něco dělat, ale někým být. Důležité je BÝT, čili stav vašeho vědomí. Není důležité, kolika ezoterními lekcemi jste prošli a kolik zasvěcení máte. Důležitá je čistota vašeho bytí a vašeho charakteru.

A teď se zamyslete hluboce nad sebou a nad svým životem. Je to s vašimi vášněmi a běžným tokem událostí ve vašich životech doopravdy tak čisté?

Já si myslím, že nikoli.

A to právě proto, že spousta lidí velmi vášnivě sleduje, co všechno ti „špatní“ na Zemi zase dělají. Přitom si neuvědomují, že ti „špatní“ jsou taky jenom lidmi. Neznají toho člověka, nežijí jeho život, nebyly v jeho kůži, když se jeho duše propadla do temnoty. Nevědí, jaká je jeho bolest a strast. Ale hlavně, že umíme dobře radit a odsuzovat, že?

A soudí každý, dokonce i ten, kdo si myslí, že je bůh ví jak duchovně vyspělý.

Jenomže duchovně vyspělým se nestanete tím, že umíte channelovat, věštit karty nebo zaklínat.

NE.

DUCHOVNĚ VYSPĚLÝM SE STANETE TEPRVE, KDYŽ BUDETE MILOVAT I TO, CO VÁM UBLIŽUJE a přitom nebudete masochisti.

Protože pro něho budete mít pochopení.

DUCHOVNĚ VYSPĚLÝMI SE STANETE TEPRVE TÍM, ŽE SE POSTAVÍTE TVÁŘÍ V TVÁŘ SVÝM VLASTNÍM DÉMONŮM A NABÍDNETE JIM VYLÉČENÍ A LÁSKU.

Nebudete je odhánět, nebudete s nimi bojovat, budete je milovat a změníte je i sebe v anděly.

DUCHOVNĚ VYSPĚLÝM BUDETE TEPRVE, KDYŽ SI UVĚDOMÍTE, ŽE NEJVĚTŠÍ ZÁZRAKY ŽIVOTA JSOU TY NEJPROSTŠÍ. ŽE TA NEJVĚTŠÍ KOUZLA SE SKRÝVAJÍ V LÁSCE NAŠICH NEJBLIŽŠÍCH, V PROSTÉ OBŽIVĚ, VE HVĚZDÁCH, V TRÁVĚ A VE VAŠEM VLASTNÍM SRDCI.

Duchovně vyspělí se nestanete tím, že budete obdivovat atrakce, byť by těmi atrakcemi byly duchovně zdatní lidé.

Většina magie, léčení atd a atd vyžaduje silnou energetickou matrici, která je charakteristická pro genofond lidí z Lemurie a silnou vůli toho člověka, který ji nese. To, že je člověk magicky zdatný nutně neznamená, že je duchovně vyspělý.

Proto spousta hledajících končí tím, že odevzdávají svou vůli i své peníze do rukou někoho, kdo jim v dlouhodobém výsledku nepomůže. Ne protože by byl zlý nebo nechtěl, ale protože nemůže.

VY MÁTE SVOBODNOU VŮLI!

VY MÁTE ABSOLUTNÍ SVOBODU ALE TAKÉ ABSOLUTNÍ ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT!

Slova jako Já to neumím , Já nemůžu , Mě to nejde nebo nedej Bože výtky typu, že přece daná osoba není tak silná, aby to dokázala svědčí pouze o Strachu, Lenosti a neschopnosti nést Zodpovědnost za svůj život.

Věřte mi, žádný Léčitel jen tak z nebe nespadl. Takový trénink trvá léta a ti lidé neprocházejí žádným snadným životem. Je to těžké jako prase a ještě k tomu často velice bolestivé.

A pokud se chcete duchovně vzdělávat, tak si uvědomte, že vám to taky nepotrvá den ani dva a dokonce ani rok nebo dva. Teď na nás svítí hodně světla, takže máme spoustu duchovních lekcí zadarmo.

Ale právě to také znamená, že jsou naše staré životy, stejně jako naše stará Já ničena a budou zničena, aby z popela mohl povstat nový Fénix. Připravte se na to a neodmítejte tu změnu.

Takže místo placení drahých kurzů se prosím začnete věnovat více sami sobě. Vypněte televizi, zapomeňte na zábavu, běžte do přírody a začněte konečně naslouchat své intuici.

VAŠE INTUICE JE TEN NEJLEPŠÍ UČITEL, JAKÉHO KDY MŮŽETE MÍT!

A NIKDY VÁS NEZKLAME.

OVŠEM KOLIK LIDÍ JI DOOPRAVDY NASLOUCHÁ?

A kolik lidí se chce doopravdy duchovně vzdělat?

Nejde nakonec jen o to, získat ty skvělé schopnosti, co k tomu patří?

JENŽE DUCHOVNÍ PRÁCE MÁ SVÉ VLASTNÍ ZÁKONY. LÉČITEL TAKY NENÍ SVOBODNÝ, TAKÉ PODLÉHÁ URČITÉMU ŘÁDU VĚCÍ A NEMŮŽE SI DĚLAT VŠECHNO JENOM PODLE SEBE. Z TAKOVÉHO CHOVÁNÍ TOTIŽ POTOM VZNIKÁ TEMNÁ MAGIE…  a ta je někdy velmi mocná.

TAKŽE POKUD CHCETE BÝT DOOPRAVDY ŠŤASTNÍ A SPOKOJENÍ, PAK STUDUJTE SAMI SEBE!

Své zájmy, svoje lásky, své prohry a svoje vítězství.

A JDĚTE ZA TÍM, CO VÁS BAVÍ A CO MILUJETE.

NESNAŽTE SE ZMĚNIT VESMÍR.

ZMĚŇTE SAMI SEBE!

TEN VESMÍR SE PAK ZMĚNÍ PODLE VÁS.

A pak náhle zjistíte, že už se vás netýká ani 5G, ani chemtraily, ani negativní mimozemšťané. Protože v tu chvíli vy budete mít vesmír na své vlastní straně.

A vesmír je mnohem silnější, než pár manipulátorů, kteří si hrají na neúspěšnou nadvládu nad lidmi.

A mějte se zatím krásně!

Silviya Valkova, PhD.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář